Startliste

Startliste

 

De oplyste tider, er ca. tider. Ændringer kan forekomme.

Hvert hold i holdridning tager ca. 15 minutter.

Husk at komme i god tid.

 

Klasse 1: Holdridning med trækker.

Kl. 10.00

 

Hold 1

1. Aghaid                                    - Nikki                                        

2. Malthe                                    - Guffi                                                      

 

Hold 2

3. Milica Markovic                        - Nikki                                          

4. Lamar                                      - Guffi

5. Kirstine Egholm                        - Wanda

 

Hold 3

6. Johannes Søndergaard              - Guffi

7. Nete Egholm                            - Filur

 

 

Klasse 2: Holdridning uden trækker.

Kl. 11.10 ca.

 

Hold 1

8. Victoria Pors                           - Filur

9. Natazja Pedersen                    - Sabrina

10. Naya Wellendorf                     - Anakin

 

Hold 2

11. Ida Zanke                       - Anakin

12. Emilie Ellekjær               - Sabrina

 

Hold 3

13. Jasmin Cahir                          - Mawerick

14. Ian Hermansen                       - Anakin

15. Sofia Wessel                           - Wanda

 

Hold 4

16. Tea-Amalie Wellendorf           - Filur

17. Ida Jørgensen                        - Sabrina

18. Nikita Nancke                        - Wanda

 

Hold 5

19. Emma Søndergaard                - Mawerick

20. Makaia Bæk.                          - Anakin

21. Camille Andersen                   - Filur

 

Hold 6

22. Frederikke Jørgensen              - Tulle

23. Filippa Kramer                        - Guffi

24. Anne Andersen                        - Nikki

 

Hold 7

25. Josefine Pedersen                   - Tulle

26. Jasmin Poulsen                       - Sabrina

27. Sofia Schweer                         - Nikki

 

Hold 8

28. Caya Andersen                       - Wanda

29. Maya B. Mejlbjerg                  - Lullu

30. Vigga Carlsen                         - Guffi

 

Hold 9

31. Frida Schweer                        - Filur

32. Mille Nygaard                         - Guffi

33. Dikte Hansen                          - Tulle

 

 

 

Klasse 3: LD1 – LC3 Pony

 

Kl. 14.00 ca.

 

  1. Caroline Korsgaard                 - Malina             - LD1
  2. Carla Kirkegaard                    - Linka               - LC1
  3. Emma Pedersen                     - Wanda             - LD1
  4. Caroline Korsgaard                 - Malina             - LD1  
  5. Malou Hommelhoff.               - Anakin             - LD1
  6. Thea Skovgaard                     - Zorajah            - LC1
  7. Andrea Bjørsum-Meyer           - Filur                - LC1

 

 

Klasse 4: LD1 – LC3 Hest

 

Kl. 14.40 ca.

 

  1. Kezia Hoffmann                       - Nistelroy          - LD1
  2. Caroline Brandt                       - Fernando          - LD1
  3. Louise Dyreborg                       - Fritz                - LC1
  4. Kezia Hoffmann                       - Nistelroy          - LC1
  5. Christina Skovgaard                 - Lady Zara         - LC1
  6. Mille Johansen                        - Mawerick          - LC1
  7. Louise Thrane                         - Facet                - LC3

 

 

Klasse 5: Spring Pony 30 – 50 cm

 

Kl. 15.45 ca.

 

  1. Emilie Ellekjær                        - Tulle             - 30 cm
  2. Josefine Hjorth                        - Chivas          - 40 cm
  3. Sofia Wessel                             - Filur            - 40 cm
  4. Caroline M. Jensen                   - Miabell        - 40 cm
  5. Malou Hommelhoff                   - Wanda         - 40 cm
  6. Karoline Hjorth                        - Starlight      - 50 cm
  7. Lærke P. Jørgensen                  - Musse          - 50 cm
  8. Malou Hommelhoff                   - Wanda         - 50 cm
  9. Josefine Hjorth                        - Chivas         - 50 cm
  10. Caroline M. Jørgensen              - Miabell        - 50 cm

 

Klasse 6: Spring Pony 60 – 80 cm

 Kl. 16.30 ca.

  1. Thea Skovgaard                       - Zorajah         - 60 cm
  2. Lærke P. Jørgensen                  - Musse           - 60 cm
  3. Karoline Hjorth                        - Starlight       - 60 cm
  4. Carla Kirkegaard                       - Linka            - 70 cm
  5. Thea Skovgaard                        - Zorajah         - 70 cm
  6. Carla Kirkegaard                       - Linka             - 80 cm

 

 

Klasse 7: Spring Hest

Kl. 17.00 ca.

 

  1. Kezia Hoffmann                         - Nistelroy      - 30 cm
  2. Anne Hjorth                              - Elton            - 40 cm
  3. Kezia Hoffmann                         - Nistelroy      - 40 cm
  4. Christina Skovgaard                   - Mawerick      - 40 cm
  5. Anne Hjorth                              - Elton            - 50 cm
  6. Claudia Olkowski                       - Celina          - 70 cm